Ipbox Receivers Forum
WELCOME TO IPBOX RECEIVERS FORUM!
TO ACCESS THE WHOLE SITE YOU WILL NEED TO REGISTER.

IMAGES-PLUGINS-SKINS-EMUS-TUTORIALS

HomeHome  Latest posts since last visit  PortalPortal  RegisterRegister  Donations  Log inLog in  

Help us to keep our activities online by making a donation

Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests :: 2 Bots

None

Most users ever online was 180 on 2016-02-28, 09:10
Keywords
neutrino ipbox install cuberevo cccam url2 vodka image 9000hd 9900 sifteam uboot 99hd 9000 indb 91hd NEBULA hyperion password oscam enigma2 9900hd hdmu mgcamd flash images
December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar

Share | 

Off temakor, Segitseget igenyelnek, Szerelok figyelem!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
cefreman
Moderator
Moderator

PostSubject: Off temakor, Segitseget igenyelnek, Szerelok figyelem!   2011-08-19, 23:44

Sziasztok!!

Sosem gondoltam volna , hogy ide is kell irnom ebbe a topikba! De ez van!
Szoval leirom en is a pnaszom , kerem aki tud az segitsen! Szoval Van egy linuxos belterim ,amin hasznaltam az audio kimentete amely ugyebar optikai ! Ment is szepen , de ma mikor be szerttem volna kpcsolni delutan meg sem nyikkant! Sad
Rengeteget kiserleteztem, probalgattam ,de semmi! Azt szeretnem meg kerdezni , Az erositoben a hely ahova be kell illeszteni az optikai dugot , ottan is kell lathato piros fenynek lennie azaz adat voros fenynek? Mert van egy Yamaha home 5. 1 erositom , es most mikor nezem abban nem latszik semmi feny? DTV /CBL opcion mukodott. Van hatul ,digitalis jelnek 3 opcio 1= dvd, 2= DVT / CBL, 3= CD. Nem esett le, nem melegdett fel elozo alkalommal. A Kabel vegen ki jon egy voros feny a Linuxos belteri felol.

Kerem ha van itt kozottunk hozzaerto ember , segitsen nekem, legalabb meg ertsem mi is van. Nos az erositon ezen az opcion van rca bemenet is az viszont mukodik! DTV / CBL van analog jel bemenet is meg optikai is. Remelem eleg erthetoen irtam . De ha valki tudna segiteni, akinek van vagy volt Yamaha erositoje , azt nagyon meg koszonnem. Legyen szives huzza ki az optikai kabelt hatul az erositobol es nezze meg jon ki a csatin voros vagy barmijen feny?

Varom a valaszt! Kellemes het veget minden forumtarsnak!
Back to top Go down

Off temakor, Segitseget igenyelnek, Szerelok figyelem!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1